crosssearch

Chez Vaco

Mauricius, Grand Baie

Malý "Hotel de charme" s rodinnou atmosférou leží 20 km severně od hlavního města, u letoviska Grand Baie, kterému se přezdívá "Mauricijská riviéra". Je vzdálen pouze 50 m od pláže Mont Choisy. Na severu ostrova jsou jedny z nejkrásnějších pláží. V okolí hotelu jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malý "Hotel de charme" s rodinnou atmosférou leží 20 km severně od hlavního města, u letoviska Grand Baie, kterému se přezdívá "Mauricijská riviéra". Je vzdálen pouze 50 m od pláže Mont Choisy. Na severu ostrova jsou jedny z nejkrásnějších pláží. V okolí hotelu jsou restaurace, obchody, kavárny a bary.

Vybavení: stylový hotel v kreolském stylu s šarmem je velmi vkusně vyzdoben, nachází se zde menší bazén s výzdobou z kamenů, příjemná restaurace s terasou a bar.

Ubytování: 12 velmi pěkně a vkusně dekorovaných velmi pohodlných pokojů s klimatizací, větrákem, TV a telefonem. Kategorie superior 10 pokojů o velikosti 18 m2, z toho 6 pokojů s možností propojení, 2 deluxe pokoje o velikosti cca 30 m2.

Stravování: polopenze - snídaně většinou bufetová, večeře servírovaná. Tradiční kreolská, francouzská, indická a mezinárodní kuchyně.

Pláž: cca 50 m písečná pláž.Sport a zábava: hotel má vlastní katamarán, recepce zajistí masáže, potápění, rybaření atd.

Zábavní příležitosti v letovisku Grand Baie.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000