crosssearch

Beachcomber Royal Palm

Mauricius, Grand Baie

Šestihvězdičkový hotel Royal Palm kombinuje tradiční mauricijskou pohostinnost s prvotřídní kvalitou služeb mezinárodního standardu. Úchvatná poloha, specifická kuchyně, skvělý servis dohromady zaručí ničím nerušený zážitek z Vaší dovolené. Hotel byl v roce 2014 rekonstruován...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Šestihvězdičkový hotel Royal Palm kombinuje tradiční mauricijskou pohostinnost s prvotřídní kvalitou služeb mezinárodního standardu. Úchvatná poloha, specifická kuchyně, skvělý servis dohromady zaručí ničím nerušený zážitek z Vaší dovolené. Hotel byl v roce 2014 rekonstruován a kompletně znovu vybaven.

Poloha:

Je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží na Mauriciu na severním pobřeží.

Vybavení:

V resortu se nachází několik restaurací, lázně New Spa by Clarins; 3 vyhřívané bazény a sportovní centrum. z a na letiště se můžete nechat dovést soukromým šoférem řídícím Rolls-Royce Phantom.

Zábava:

Moderní sportovní centrum v tropické zahradě (fitness centrum, squash, pilates, stepy, kardio cvičení, power plates, tenisové kurty); vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování); lázně; noční show, jazzové koncerty, modní přehlídky atd. Profesionální trenéři.

Pro děti:

Miniklub "Ti Royal" kids club je veden profesionály. Pro děti od 3 do 12 let jsou připraveny různé aktivity odpovídající věku - např. hodiny vaření, výtvarné hodiny, lázeňské procedury, kostýmy, malování na obličej, vodní lyžování.

Pláž:

Bílá písčitá přímo u hotelu chráněná před větrem.

Ubytování:

Hotel se nachází v tropických zahradách a je výjimečným architektonickým dílem spojujícím kámen a dřevo s mauricijským dekorem. 69 suit je zařízeno v přírodních tónech s prvky mramoru. Jejich součástí je soukromá terasa s výhledem na moře, dále koupelna, telefon, wifi, fax, sejf, klimatizace, minibar, televize s plochou obrazovkou a DVD přehrávač.

Stravování:

Hotel nabízí tři gurmetské restaurace: La Goélette, La Brezza a Le Bar Plage.Menu restaurací odráží obrovskou různorodost mauricijské kuchyně kombinující místní ručně sbírané ovoce a zeleninu s čerstvě chycenými plody moře. Ze všech tří restaurací jsou krásné panoramatické výhledy do okolí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000