crosssearch

Beachcomber Le Victoria

Mauricius, Grand Baie (zobrazit na mapě) mapa

Krásné útulné místo, které nabízí tolik aktivit, že se nudit rozhodně nebudete.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Le Victoria je jedním z nejoblíbenějších rodinných resortů na Mauritiu. Svou výbornou reputaci si získal poklidnou atmosférou a velkým množstvím aktivit pro děti, teenagery i dospělé. Hotel navíc prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2006.

Poloha

Hotel Le Victoria je umístěn na severozápadním výběžku Mauritia mezi turistickým středobodem Grand - Baie a hlavním městem Port - Louis.

Vybavení

Restaurace a bary: Le Superbe Restaurant, která nabízí okouzlující výhled na lagunu a zahrady a jídla podává ve formě bufetů. Oddělená část restuarace nabízí ,,dětský koutek" s dětským nábytkem a speciálními menu pro děti. Další restaurací je La Casa Restaurant s romantickou intimní atmosférou servírující italské pokrmy či L'Horizon Restaurant překvapí stoly přímo na pláži, kde servírují čerstvé plody moři dle vaší libosti upravené. Le Corail Bleu Bar nabízí taneční zábavu každý večer.

Zábava

Tenis, stolní tenis, volejbal, aerobik, stepaerobik, aquaaerobik, streching, kardiotréning, bodybuilding, pilates, spinning, jóga, půjčovna horských kol, vodní lyžování, wingsurfing, plachtění, jízda v člunu se skleněným dnem, kajaky, šnorchlování, potápění, rybaření, jízda na katamaránu. Každou noc zábavný program s živou kapelou v baru.

Pro děti

Bob Marlin mini-klub s řadou předpřipravených aktivit pro děti ve věku od 3 do 12 let. Příklad aktivit: výlety v člunech se skleněnými dny, lekce tenisu pro začátečníky, vodní lyžování, plachtění, windsurfing, malování na sklo, šipky, exkurze botanické zahrady Pamplemousses, jízda v kajaku, pikniky na pláži, mini olympijské hry.

Pláž

Písečná u hotelu.

Ubytování

Renovace dala pokojům nový prostorný a velice elegantní vzhled. Vybrat si můžete z luxusně zařízených Superior pokojů, jejichž součástí je prostorná koupelna s prvky mramoru. Další možností jsou Junior Suites s terasou s výhledem. Poslední možností jsou Deluxe pokoje s nádherným výhledem na oceán z úžasné terasy. Nedaleko od pláže se ještě nachází rodinné apartmány pro 4 členné rodiny s velkou vstupní halou, balkónem a oddělenými ložnicemi i koupelnami jak pro rodiče, tak pro děti. Z apartmánů si budete každou minutu užívat výhled na oceán.

Stravování

All inclusive či ,,Serenity" balíček, který je navržen pro absolutní spokojenost hostů. Hlavním rozdílem je, že Serenity platí až do odjezdu z hotelu.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000