crosssearch

Four Seasons Resort at Anahita

Mauricius, Belle Mare

Sny o ideální dovolené se stávají skutečností v půvabném resortu Four Seasons at Anahita na Mauritiu. Ať již jste příznivci golfu, či jen chcete strávit relaxační dovolenou na tomto nádherném ostrově, je pro Vás luxusní resort Four Seasons se svou neopakovatelnou atmosférou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sny o ideální dovolené se stávají skutečností v půvabném resortu Four Seasons at Anahita na Mauritiu. Ať již jste příznivci golfu, či jen chcete strávit relaxační dovolenou na tomto nádherném ostrově, je pro Vás luxusní resort Four Seasons se svou neopakovatelnou atmosférou tou pravou volbou.

Poloha:

Výborná poloha na východním pobřeží Mauritia, cca 40 minut jízdy od mezinárodního letiště.

Vybavení:

V resortu se nachází 4 výtečné restaurace a bar, elegantní spa centrum, které Vám poskytne kompletní relaxaci těla i mysli, několik bazénů včetně dětského bazénu, fitness centrum a nelze zapomenout na mistrovské golfové hřiště vybudované dle USGA standardů, které poskytne kvalitní zázemí i náročnému golfistovi.

Zábava:

Resort uspokojí klienty toužící po aktivní i pasivní dovolené. Relaxovat můžete během příjemných spa procedur, pobytu na pláži nebo v jednom z bazénů, příznivci sportovního vyžití pak jistě ocení nabídku vodních sportů, fitness centrum, možnost zahrát si tenis, stolní tenis, stolní fotbal, šachy, domino či prozkoumat okolí resortu během výletu na kole.

Pro děti:

Dětský klub Hobbit Village pro děti ve věku 4-12 let je místem, díky kterému si Vaši potomci odvezou z dovolené spoustu skvělých zážitků. Najdeme zde dětský bazén, hernu, pískoviště, amfiteátr a děti si mohou vyzkoušet i pečení sušenek a další zajímavé aktivity a hry.

Ubytování:

Hosté resortu mohou vybírat z aktraktivních vil a suit různých katerorií. V pohodlných plážových vilách o velikosti 63-70 m2 je možné ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě. Jejich vybavení tvoří satelitní LCD TV, DVD přehrávač, bezdrátové připojení k internetu, telefon se záznamníkem, minibar, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, žehlička a žehlicí prkno, na vyžádání je k dispozici fax, tiskárna, laptop. Samozřejmostí je koupelna, vysoušeč vlasů a privátní venkovní sprcha. Za příplatek zajistíme ubytování ve vilách vyšší kategorie s nádhernými výhledy na oceán či do zeleně.

Stravování:

Snídaně. Možnost polopenze za příplatek.

Naše mínění:

Nechte se unést exkluzivním prostředím resortu Four Seasons a vychutnejte si každou minutu na pláži, nechte se hýčkat ve spa nebo spojte svou dovolenou s golfem. Doporučujeme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000