crosssearch

Four Season Mauritius

Mauricius, Beau Champ (zobrazit na mapě) mapa

Zcela nově otevřený luxusní hotel světoznámé sítě Fourseason se se nachází na západním pobřeží ostrova ve středisku Beau Champ. Hotel se leží z části na pevnině a z části na privátním hotelovém ostrůvku Ile aux Chats, který je spojen pouze malým mostem. Mezinárodní letiště je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Pobyt v příjemném, luxusním hotelu potěší a uspokojí nejen příznivce golfu.

Poloha
Zcela nově otevřený luxusní hotel světoznámé sítě Fourseason se se nachází na západním pobřeží ostrova ve středisku Beau Champ. Hotel se leží z části na pevnině a z části na privátním hotelovém ostrůvku Ile aux Chats, který je spojen pouze malým mostem. Mezinárodní letiště je vzdáleno 45 minut jízdy autem.

Vybavení
Prostorná vstupní hala s recepcí, 3 krásné bazény, 2 z nich se nachází na privátním ostrovu resortu Ile aux Chats s výhledem na tyrkysovou lagunu. Dále jsou zde 4 restaurace (francouzská, italská, mořské plody, asijská, mezinárodní kuchyně), bar, konferenční místnosti.

Pláž
Ostrov Ile aux Chats obklopují 3 nádherné písečné pláže.

Ubytování
Klienti mají na výběr z několika luxusních vil nebo residencí. Všechny jsou zařízeny velice komfortně a mají koupelnu, WC, další sprchu na terase, privátní bazén, plazma TV, DVD přehrávač, minibar, kávovar, espreso, WIFI internet a terasu s privátní zahradou. Vily s výhledem na lagunu leží na privátním ostrově Ile deu Chats a vily s výhledem na mangrovy nebo do zahrady se nacházejí na pevnině. Na vyžádání taky možnost zajistit soukromé residence.

Maximální obsazenost
VI, VILGV 2 dospělí + 1 dítě, RE2 4 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 3 děti nebo 3 dospělí + 3 děti.

Stravování
Snídaně formou bufetu.

Sportovní nabídka
Fitness, 2 tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, joga, kajaky, vodní lyže, windsurfing, šnorchlování, potápění, rybolov apod. 18jamkové golfové hřiště se nachází přímo v resortu.

Zábava
Hotel pořádá kulturní programy.

Zvláštnosti
Na vyžádání možnost zajištění transferu helikoptérou.

Pro děti
Dětský bazén který se nachází v dětském koutku.

Wellnes - SPA
Spa centrum je rozloženo do 12 pavilonů, které nabízí širokou škálu služeb – parní lázně, saunu, hammam, terapie, masáže, kadeřnictví.

Platební karty
American Express, Diners Club, MasterCard, Visa

Internetové stránky hotelu: www.fourseason.com/mauritius

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000