crosssearch

Ideální poloha cca 20 minut od hlavního města Port-Louis a přibližně hodina cesty z letiště. Hotel se nachází v nádherném parku o rozloze 8 hektarů, mezi krásnou lagunou a klidnou řekou The Citron River, v oblasti kokosových palem a stromů. Pobyt v hotelu ohromí a potěší...

Konečná cena za osobu od: 35 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Ideální poloha cca 20 minut od hlavního města Port-Louis a přibližně hodina cesty z letiště. Hotel se nachází v nádherném parku o rozloze 8 hektarů, mezi krásnou lagunou a klidnou řekou The Citron River, v oblasti kokosových palem a stromů. Pobyt v hotelu ohromí a potěší všechny Vaše smysly. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 75 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní(Couleurs & Saveurs, Sugar, Ostrea), 3 bary (Aquaria, Plantation Bar, Ostrea), bazén, lázně, masáže.

Ubytování: Koupelna s WC, klimatizace, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa, nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování: Polopenze formou švédských stolů, za příplatek plná penze nebo all inclusive

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Tenis, stolní tenis, volejbal, penanque, vodní lyžování, windsurfing, kanoe, vodní gymnastika, šnorchlování, za příplatek: banán, potápění a parasailing.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek. Informace v CK.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000