crosssearch

Dokonalé útočiště pro ty, kteří vyhledávají soukromí a odpočinek. Často je vyhledáván i jako ideální místo pro romantickou svatbu anebo líbánky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento nejnovější pětihvězdičkový hotel je umístěn na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius v oblasti zálivu Turtle Bay. Nachází se 15 minut jízdy autem od hlavního města Port Louis.

Vybavení hotelu

V hotelu jsou vám k dispozici konferenční místnosti, restaurace, bar, vodní sporty a hotelové Spa & Wellness centrum.

Sport a zábava

Vřele doporučujeme navštívit hotelové Angsana Spa Balaclava s různými terapiemi, kde se fundování pracovníci postarají o relaxaci vašeho těla i mysli. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty jako šnorchlování, potápění, vodní lyžování, výlety lodí se skleněným dnem, windsurfing a plachetnice. Využít můžete také nabídky výletů do okolí.

Stravování

Polopenze s možností dokoupení plné penze nebo all inclusive.
K dispozici je zde plážový Pool & Grill Bar s mořskými specialitami a specialitami na grillu, restaurace Balaclava s typickými pochoutkami exotické kuchyně ostrova Mauritius, včetně výběru z mezinárodní kuchyně. Využít můžete také služeb s donáškou přímo na váš pokoj.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 39 suitami a 11 vilami různého druhu, které jsou standardně vybaveny bazénem, LDC TV, stereo systémem, telefonem, wi-fi internetem, elektronickým trezorem, minibarem, kávovarem, čajovarem, vysoušečem vlasů, klimatizací a stropním ventilátorem.

Zahradní suite obklopená tropickou krajinou, s částečným výhledem na moře a koupelnou uprostřed pokoje.

Spa suite ideální místo pro strávení ideální dovolené. Všechny mají vlastní bazén a verandu. Klienti ubytovaní v těchto suitách mají nárok na 90 minut spa terapií denně.

Plážová suite má jedinečný a přímý přístup na pláž

Imperial Vila elegantní a separovaná, s přístupem na soukromou pláž, skládá se ze dvou podlaží se 4 ložnicemi

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000