crosssearch

Le Panoramic

Martinik, Trois Ilets

Příjemný hotel Le Panoramic, obklopený pěknou zahradou, se nachází v lokalitě Trois Ilets. Jedná se o měnší klidnější hotel, personál se vyznačuje příjemným neformálním přístupem. Hotel doporučujeme jak jednotlivcům, tak párům. Ze spousty míst v hotelu je krásný výhled na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Příjemný hotel Le Panoramic, obklopený pěknou zahradou, se nachází v lokalitě Trois Ilets. Jedná se o měnší klidnější hotel, personál se vyznačuje příjemným neformálním přístupem. Hotel doporučujeme jak jednotlivcům, tak párům. Ze spousty míst v hotelu je krásný výhled na zátoky Fort de France a Anse á l´Ane. Centrum se nachází cca 2,5 km od hotelu, letiště cca 30 km.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, zahrada s bazénem, možnost hlídání dětí na vyžádání za poplatek a možnost půjčení auta.

Ubytování

V hotelu je celkem 36 studií. K vybavení každého studia patří balkon, klimatizace, telefon s přímou volbou, TV. Kuchyňka a koupelna s WC.

Stravování

Tento zájezd je nabízen bez stravy.

Pláž

Tropická pláž se nachází cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava

Nedaleko se nachází 18- jamkové golfové hřiště, tenisový kurt, a samozřejmě široká nabídka motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů. Můžete se projet na koni, zajít do muzea, potápět se a spoustu dalšího. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000