crosssearch

Kombinace Agadir - Marakéš (iberostar Founty Beach Atlas Asni)

Maroko, Kombinované pobyty

Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa v Maroku. V kombinacích naleznete hotely, které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že vás pobyt v Agadiru na 4 noci i v Marakéši na 3 noci nadchnou a stejně jako většina návštěvníků se sem budete chtít...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru

Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa v Maroku. V kombinacích naleznete hotely, které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že vás pobyt v Agadiru na 4 noci i v Marakéši na 3 noci nadchnou a stejně jako většina návštěvníků se sem budete chtít vracet.

MarakéšJe jedno z nejstarších měst v Maroku a tvoří velkou pokladnici historického a kulturního bohatství Maroka. Leží v srdci původní palmové oázy na jihu země. Z jedné strany je obklopeno pouští, z druhé strany zasněženými vrcholky Vysokého Atlasu. Okouzlujícím místem je náměstí Djemaa El-Fna, které ožívá již v ranních hodinách, kdy prodavači otevírají své obchody. Není přítomen delegát.

AgadirJe velmi moderní turistické město plné luxusních hotelových komplexů, které lemují široké písčité pláže. Město se pyšní 300 dny slunečního svitu v roce. Podvečerní Agadir je jako stvořený k procházkám po nábřeží či v úzkých uličkách, které vás lákají svou tajemnou atmosférou.

Hotel Iberostar Founty Beach ****Hotel sítě Iberostar, vyhlášené velmi dobrými službami, je postaven do tvaru U, v jehož středu je krásná zahrada plná palem s bazénem a sluneční terasou. Disponuje 470 pokoji, z nichž 160 je rodinných, situovaných v přízemí, s přímým vstupem do zahrady. Hotel disponuje konferenční místností až pro 370 osob.

Hotel Atlas Asni ****Hotelový komplex Atlas Asni se nachází v malebném městě Marakéš, města, jehož návštěvu by neměl vynechat žádný z návštěvníků této nádherné země. Hotel nabízí ideální podmínky ke strávení rekreační dovolené v kombinaci s poznáváním ruchu města. Leží nedaleko vlakové stanice, k dopravě do centra lze pak snadno využít místní hromadné dopravy nebo taxi. Doporučujeme návštěvu proslulého náměstí Djemaa El-Fna, které ožívá především v nočních hodinách. Ubytování - centrálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.Stravování - polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Cena nezahrnuje - mistni pobytova taxa 20 EUR/osoba/pobyt splatna v hotovosti v miste pobytu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000