crosssearch

Kombinace Agadir - Essaouira (iberostar Founty Beach Royal Moggador)

Maroko, Kombinované pobyty

Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdnedvě krásná a historicky velmi zajímavá města v Maroku. V Agadiru simůžete odpočinout ve 4* hotelu s lázněmi, či si užít krásnou pláž.V Essaouiře se pro změnu vydejte po stopách historie...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Essaouiře a 4 noclehy v hotelu v Agadiru

Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdnedvě krásná a historicky velmi zajímavá města v Maroku. V Agadiru simůžete odpočinout ve 4* hotelu s lázněmi, či si užít krásnou pláž.V Essaouiře se pro změnu vydejte po stopách historie...

EssaouiraStarobylé městečko bylo ve 14. století známé pod názvem Mogador, což znamená malá tvrz obklopená zdmi a skýtá nádhernou scenérii. Toto opevněné město bylo postaveno podle zásad současné evropské vojenské architektury a severoafrického kontextu. Od svého založení bylo hlavním mezinárodním obchodním přístavem spojujícím Maroko a Evropu se zbytkem světa. Samotné centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. U zálivu Essaouira je krásná, 3 km dlouhá pláž s jemným pískem. Je to také ráj pro surfaře a milovníky kitefurfingu.

AgadirJe velmi moderní turistické město plné luxusních hotelových komplexů, které lemují široké písčité pláže. Město se pyšní 300 dny slunečního svitu v roce. Podvečerní Agadir je jako stvořený k procházkám po nábřeží či v úzkých uličkách, které vás lákají svou tajemnou atmosférou.

Hotel Iberostar Founty Beach **** v kombinaci s hotelem Hotel Ryad Moggador ****

Hotel Iberostar Founty Beach ****Hotel sítě Iberostar, vyhlášené velmi dobrými službami, je postaven do tvaru U, v jehož středu je krásná zahrada plná palem s bazénem a sluneční terasou. Disponuje 470 pokoji, z nichž 160 je rodinných, situovaných v přízemí, s přímým vstupem do zahrady. Pokoje jsou moderně vybavené a nabízejí komfort potřebný ke strávení pohodlné dovolené. Pro děti je k dispozici miniklub i dětský bazén, dospělí mohou využít zázemí hotelového SPA s krytým bazénem, saunou a hammamem. Hotel disponuje konferenční místností až pro 370 osob. Dovolenou zde ocení jak rodiny s dětmi, které zde naleznou vynikající zázemí, které zde naleznou vynikající zázemí, tak i klienti vyhledávající výborné služby, pohodlí a krásnou písečnou pláž.

Hotel Ryad Moggador ****Oblíbený hotelový komplex Ryad Moggador nabízí celkem 140 moderně vybavených pokojů a 16 apartmánů. Hotel nabízí ideální možnosti k odpočinkové dovolené v oblíbeném turistickém letovisku Essaouira, vybízejícímu k vodním sportům a večerním procházkám. Hotel disponuje restaurací nabízející pestrou kuchyni s typickými místními prvky. K dispozici je fitness, sPA centrum a tenisové kurty.

Cena nezahrnuje - mistni pobytova taxa 20 EUR/osoba/pobyt splatna v hotovosti v miste pobytu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000