crosssearch

Caribbean Village Agador Tamlelt

Maroko, Agadir (zobrazit na mapě) mapa

Komfortní hotelový komplex s výbornými službami all inclusive s možností bohatého sportovního vyžití i relaxace. Hotelový komplex je situován v hotelové zóně v romantické zahradě a je vystavěn v typickém marockém stylu nedaleko pláže a asi 20 min. pěšky samotného centra Agadiru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komfortní hotelový komplex s výbornými službami all inclusive s možností bohatého sportovního vyžití i relaxace.

Poloha hotelu

hotelový komplex je situován v hotelové zóně v romantické zahradě a je vystavěn v typickém marockém stylu nedaleko pláže a asi 20 min. pěšky samotného centra Agadiru.

Vybavení hotelu

hotelový areál se dělí na dvě shodné části Agador a Tamlelt. Každá z částí má svou recepci, hosté však mohou používat obě recepce a bez problému procházet hotelem. Každá z částí má svůj bazén, přičemž větší z nich se pokládá za hlavní bazén celého areálu, kde jsou pořádané animační programy. Jedna ze vstupních hal je vyzdobena v rytířském stylu, restaurace s marockými specialitami, pizzerie, rybí restaurace, bary, anglický pub a místnost pro bridž, snack bar u pláže, TV sál, obchody v celém areálu, velký venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, SPA centrum s možností masáží a péčí o pleť, bohatý denní i večerní animační program pro děti i dospělé, tenisové kurty, diskotéka, minigolf, lehátka a slunečníky na pláži.

Služby za poplatek: trezor na pokoji.

Ubytování

V části Agador jsou pokoje v nízkopodlažních budovách typu marocké kasby, v části Tamlelt jsou pokoje ve vyšší budově (8pater). Rozmístění si hotel určuje dle aktuální obsazenosti. Všechny 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou prakticky a moderně zařízené s koupelnou a WC, SAT/TV, telefonem, balkonem či terasou.

Pro děti

dětský bazén, hotelový dětský klub.

All inclusive

Zahrnuje plnou penzi formou bufetů, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, lehké občerstvení během dne. Animační a sportovní programy, nemotorizované vodní sporty na pláži.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000