crosssearch

Al Mountassir

Maroko, Agadir

Obrázek není k dispozici

Hotel pro nenáročné klienty, kteří nehledají luxus hotelu, ale raději se vydávají do okolí a užívají si nočního života. Tento menší rodinný hotel se nachází přímo v centru Agadiru, obklopený ostatními hotely v hotelové zoně, od pobřežní promenády jej dělí jen 2 řady bloků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel pro nenáročné klienty, kteří nehledají luxus hotelu, ale raději se vydávají do okolí a užívají si nočního života.

Poloha hotelu

Tento menší rodinný hotel se nachází přímo v centru Agadiru, obklopený ostatními hotely v hotelové zoně, od pobřežní promenády jej dělí jen 2 řady bloků. Výhodou je blízkost obchodního střediska a obchodů, také tenisový klub je naproti hotelu. Od letiště vzdálen cca 20 minut jízdy. Ke golfovému hřišti cca 15 minut jízdy.

Vybavení

Hotel je městského typu s udržovanou zahradou, zhruba od 3.patra je možný výhled na moře a do okolí. Malá recepce s barem, biliard a možnost sledování TV. Restaurace pro snídaně a večeře skromně zařízená s evropskou a marockou kuchyní. Venkovní bazén (v zimě vyhřívaný) s terasou a možností objednat lehké občerstvení. Na střešní terase možnost přinesení lehátek.

Služby za poplatek

sejf.

Ubytování

velmi skromně zařízené dvojlůžkové pokoje (přistýlka zabere většinu místa v pokoji), koupelna (vana)/WC, telefon, TV, malý balkon s křesílkem, topení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000