crosssearch
myway.cz

Maroko Maroko - Agadir

Typické nearabské letovisko, v němž se dobře léčí šrámy z dlouhé cesty po Maroku. Krásné dlouhé pláže, kvalitní restaurace, obchody s pevnými cenami, to vše je současný Agadir. Není divu, že se jedná o nejvyhledávanější turistické místo země.

Ani historie města není bez zajímavosti. První zprávy o tomto městě pocházejí ze 16. století, kdy u zdejšího krásného pobřeží poprvé zakotvily portugalské lodě. Nově založená obchodní základna nutně potřebovala ochranu, a proto tu během několika let vyrostla mohutná pevnost. Dnes po ní bohužel není ani stopy, protože město pojmenované Agadir, berbersky opevněná sýpka, dobyl koncem 16. století jeden z významným marockých vládců. Zlatá doba Agadiru přišla o století později, kdy se přístavní město stalo významným obchodním centrem. Ani zlé časy obou světových válek neubraly Agadiru na důležitosti, například ve třicátých letech byly výnosy zdejšího rybářství na první příčce v celém Maroku. Dnes Agadir na katastrofu už téměř zapomněl.

Příjemné klima a písečné pláže sem každým rokem lákají mnoho návštěvníků. Těm všem připadá prosluněný Agadir jako kouzelné místo na naší planetě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 28 termínů

Celkem 28 termínů

Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000