crosssearch

Victoria

Malta, Sliema

Hotel je navržen v harmonii viktoriánské éry s elegancí současného designu, rafinovaně a přesto intimně. Ideální pro všechny druhy cestování, ať už za účelem podnikání nebo rekreační cesty s rodinou, přáteli nebo partnerem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází ve městě Sliema a představuje hlavní pobřežní resort. Je jedním z první hotelů typu Eco na Maltě, což neubírá na pohodlí, které nabízí. Zajišťuje nadstandardní služby pro maximální spokojnost klientů. Je navržen v harmonii viktoriánské éry s elegancí současného designu, rafinovaně a přesto intimně. Ideální pro všechny druhy cestování, ať už za účelem podnikání nebo rekreační cesty s rodinou, přáteli nebo partnerem.

Ubytování

Klienti mohou vybírat ze 140 pokojů v několika kategoriích. Pokoje jsou v dekoru středomořské modré nebo ve stylu honosného mahagonu s maximální pozorností k detailu. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, denním úklidem, klimatizací, topením, televizi s placenými kanály, radiem, plně zásobeným minibarem, trezorem (za poplatek), telefonem s přímou volbou, koupelnou se sprchou/vanou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, ortopedickými matracemi, polštáři a přikrývkami navíc, balkonem/terasou, připojením k internetu (za poplatek).

Vybavení a služby

Hotel nabízí klientům vícejazyčný personál s 24 hodinovou recepcí, pronájem aut, podzemní parkoviště, pokojovou službu (07:00-21:30), hlídání dětí (za poplatek), čistírnu (za poplatek), obchod s dárkovými předměty, lékařské služby (za poplatek a na vyžádání), připojení k internetu v celém hotelu s WiFi, ADSL připojení na pokojích (za poplatek), půjčovnu kol, fitness, vnitřní a venkovní bazén, sluneční terasu, saunu, lázeňské a relaxační centrum, malou knihovnu, restaurace, bar a další.

Sport a zábava

Hotelový hosté mají možnost využít tenisových a squashových kurtů v klubu, který se nachází jen pár minut chůze. Dále hotel nabízí organizaci výletů kolem různých zajímavých míst na ostrovech Malta a Gozo, zaručující jedinečný zážitek nebo poskytnou pronájem soukromé jachty a dalších vyžití například u bazénu, v lázní nebo fitness.

Stravování

Snídaně

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000