crosssearch

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel se stylovou architekturou se nachází přímo u moře v samém centru Sliemy ve vzdálenosti 200 m od nákupního centra a nedaleko od nočním životem kypícího letoviska St. Julian. Pravidelné výletní lodě a exkurze na ostrovy Gozo a Comino vyplouvají z...

Konečná cena za osobu od: 17 530 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Komfortní čtyřhvězdičkový hotel se stylovou architekturou se nachází přímo u moře v samém centru Sliemy ve vzdálenosti 200 m od nákupního centra a nedaleko od nočním životem kypícího letoviska St. Julian. Pravidelné výletní lodě a exkurze na ostrovy Gozo a Comino vyplouvají z nedalekého přístavu.

Vybavení: Recepce, vstupní hala, restaurace, pizzerie, kavárna, bar, lobby piano bar, internet cafe, konferenční sály, venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén, kadeřnictví, půjčovna aut, stylové lázně Feelgood s širokou nabídkou procedur, fitness, jacuzzi, minigolf, potápění, vodní sporty.

Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, telefonem, radiem, fénem a SAT/TV. Za poplatek minibar a trezor.

Strava: V ceně zahrnuta snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Pláž: Skalnatá pláž přímo u hotelu s příkrým vstupem do moře.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 142 termínů

Celkem 142 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000