crosssearch

Tento luxusní resort leží na vlastním poloostrově, který má rozlohu 74000 m2. Hotel má dvě privátní pláže, leží stranou veškerého městského ruchu a do centra městečka St. Julians se dostanete během několika minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mezi pobřežím Afriky a Sicílií se na několika malých ostrůvcích, z nichž největší jsou Malta, Gozo (maltsky Ghawdex) a Comino (Kemmuna), rozkládá Maltská republika. Malta je již tradičně považována za jedno z nejlepších a nejvhodnějších míst pro rodinnou dovolenou. Tisíce turistů z celého světa láká překrásné počasí a kvalitní služby poskytované v restauracích i místních hotelech.

Poloha Hotelu

tento luxusní resort leží na vlastním poloostrově, který má rozlohu 74000 m2. Hotel má dvě privátní pláže, leží stranou veškerého městského ruchu a do centra městečka St. Julians se dostanete během několika minut.

Vybavení Hotelu

5* luxusní hotel, 340 pokojů a suite, 4 restaurace, 5 barů, lázně, salón krásy, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, fitness, tenisové kurty, nákupní zóna, dětský klub, babysitting a mnoho dalšího. Welcome drink pro všechny klienty.

Pláž

dvě soukromé pláže jsou skalnaté s technicky zabezpečenými vstupy do moře, dále je volná písčitá pláž

Zábava a sport

velký sladkovodní bazén ve venkovním areálu. Také v nabídce je sauna, zdravotní a fitness centrum, stejně jako mezinárodně uznávaného beauty centrum s různými ošetřovnami.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou bufetu

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, příslušenství, fén, klimatizace, telefon, rádio, SAT-TV, minibar, žehlící prkno, balkon. Za příplatek možnost ubytování v pokojích typu suite.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000