crosssearch

Corinthia St. Georges Bay

Malta, Saint Julians (zobrazit na mapě) mapa

Obrázek není k dispozici

Hotel, který patří do známého řetězce Corinthia Hotels Group a patří mezi nejlepší hotely s kvalitními službami na Maltě. Hotel má k dispozici 180 pokojů standard, 31 pokojů executive, 9 Suite a 30 Ambassador Suite, zařízených v moderním a comfortním stylu. Se svojí centrální...

Konečná cena za osobu od: 23 180 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel, který patří do známého řetězce Corinthia Hotels Group a patří mezi nejlepší hotely s kvalitními službami na Maltě.

Vybavení hotelu

Hotel má k dispozici 180 pokojů standard, 31 pokojů executive, 9 Suite a 30 Ambassador Suite, zařízených v moderním a comfortním stylu. Se svojí centrální polohou je ideálním místem pro strávení klidné i aktivní dovolené.

Poloha hotelu

přímo u moře, cca 100 m betonová mola, cca 700 m menší písečná pláž.

Vybavení celku

vstupní hala s recepcí, několik barů včetně lobby (wi - fi) a vinného baru, 4 restaurace, výtahy, kongresový sál , 13 menších místností pro pořádání meetingů, parkoviště

Stravování

snídaně : snídaně - bufetové

Vybavení pokojů

příslušenství, fén, TV/Sat., telefon, trezor, klimatizace, minibar, rychlovarná konvice (káva a čaj), balkón, téměř všechny výhled na moéře; Standard: 27 m 2; Executive: 27 m 2, větší pokoje, CD přehrávač, LCD TV, internet point (v executive klubu, zdarma); Suite: 43 m 2, dva pokoje, 2x TV, internet point (v executive klubu, zdarma)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 196 termínů

Celkem 196 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000