crosssearch

Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií, velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Tento příjemný hotel leží na severní části ostrova ve známém a oblíbeném turistickém středisku Bugibba. Je vzdálen cca 10 min pěšky od pobřežní promenády, kde je spousta restaurací,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií, velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Poloha

Tento příjemný hotel leží na severní části ostrova ve známém a oblíbeném turistickém středisku Bugibba. Je vzdálen cca 10 min pěšky od pobřežní promenády, kde je spousta restaurací, barů a obchůdků a kde se nachází i menší písečná pláž. Na nejkrásnější písečné pláže Mellieha Beach a Golden Sands Beach se dostanete pohodlně za cca 10 minut autobusem.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici lobby bar s recepcí, hlavní hotelová restaurace, pizzerie, kavárna, irský bar, bar u bazénu, nádherný velký venkovní bazén s dětskou částí, vyhřívaný vnitřní bazén, kadeřnický salón, obchod se suvenýry, internetový koutek, sauna (za poplatek), konferenční místnost, TV místnost, občasné animace, místnost na zavazadla, dětský klub do 12 let, multifunkční hřiště, masáže, kadeřník, stolní tenis, billiár

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (na vyžádání - jedna místnost), koupelna s WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, euro satelitní TV, telefon s přímou volbou, trezor na pokoji (za poplatek cca 3 euro/den), balkon.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení večeří formou bufetu v hotelové restauraci. Po dohodě na recepci lze vyměnit večeři v restauraci za večeři v pizzerii.

Pláž

Malá písečná a vápencové pláže jsou cca 10 minut chůze, nejkrásnější písečné pláže Mellieha Beach a Golden Sands Beach jsou snadno dostupné autobusem za cca 10 minut jízdy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000