crosssearch

Hotel leží mimo rušné centrum a ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel leží v klidné části města jen několik minut chůze od malebné promenády Qawra a známého Bugibba centra, kde se nacházejí restaurace, bary, obchody a autobusová zastávka.

Konečná cena za osobu od: 13 319 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel leží mimo rušné centrum a ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Poloha: Hotel leží v klidné části města jen několik minut chůze od malebné promenády Qawra a známého Bugibba centra, kde se nacházejí restaurace, bary, obchody a autobusová zastávka.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, restaurace, internet, lobby bar, bar u bazénu, vyhřívaný vnitřní bazén s jazzuci, venkovní bazén na střeše hotelu se sluneční terasou, telefon, konferenční místnost, výtah, wellness centrum, fitness, cca 3x týdně zábavné programy. Z hotelu jezdí ráno a večer zdarma minibus na promenádu a vápencovou pláž.

Ubytování: Velice hezké pokoje mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, balkon, trezor za poplatek cca 1,5 euro/den, za příplatek pokoje superior - jsou větší a mají klimatizaci

Stravování: Rozšíření kontinentální snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Pláž: Cca 500 m od hotelu vápencová pláž s betonovými platy a schůdky, ideální pro šnorchlování. Písečné pláže snadno dostupné autobusem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 94 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000