crosssearch

Il Palazzin

Malta, Qawra

Novinka mezi zájezdy pro seniory - dovolená na Maltě pro seniory 55+. Tyto zájezdy, jak již název napovídá, jsou určeny primárně pro osoby kategorie senior 55+ s tím, že s sebou každý senior může vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Novinka mezi zájezdy pro seniory - dovolená na Maltě pro seniory 55+. Tyto zájezdy, jak již název napovídá, jsou určeny primárně pro osoby kategorie senior 55+ s tím, že s sebou každý senior může vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek. Dovolená na Maltě nabízí směs moderního světa proslulého svými službami v oblasti cestovního ruchu a historických úseků různých období a jejich památek. Zkuste něco nového, poznejte Maltu během zájezdu v rámci programu senior 55+.

Poloha

Hotel je situován v klidné části, pár minut pěší chůze od promenády v letoviscích Qawra a Bugibba se spoustou barů, restaurací, diskoték a kin.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování v 79 pokojích, k dispozici jsou 2 bary, 2 výtahy, recepce, restaurace nabízející maltézskou i mezinárodní kuchyni, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa, knihovna, fitness centrum, sauna, herna. Ve společných prostorách je k dispozici WIFI připojení k internetu zdarma.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny minibarem, balenou vodou zdarma, klimatizací, SAT-TV, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, radiem, trezorem, telefonem s přímou volbou, balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000