crosssearch

Bugibba

Malta, Qawra

Novinka mezi zájezdy pro seniory - dovolená na Maltě pro seniory 55+. Tyto zájezdy, jak již název napovídá, jsou určeny primárně pro osoby kategorie senior 55+ s tím, že s sebou každý senior může vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek. Dovolená na Maltě nabízí směs...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Novinka mezi zájezdy pro seniory - dovolená na Maltě pro seniory 55+. Tyto zájezdy, jak již název napovídá, jsou určeny primárně pro osoby kategorie senior 55+ s tím, že s sebou každý senior může vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek. Dovolená na Maltě nabízí směs moderního světa proslulého svými službami v oblasti cestovního ruchu a historických úseků různých období a jejich památek. Zkuste něco nového, poznejte Maltu během zájezdu v rámci programu senior 55+.

Poloha

Tento hotel se nachází v severní části ostrova Malta, nedaleko letoviska Qawra ve středisku Bugibba. Velice přátelský hotel s 368 pokoji. Mezinárodní letiště je vzdálené 45 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici 24 hodinová recepce, 2 restaurace, 2 bary, výtah, parking, půjčovna aut, směnárna, wifi připojení k internetu, venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi, internetová kavárna.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou/WC, klimatizací/topením, TV, telefonem s přímou volbou, vysoušeč vlasů (za mírný poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000