crosssearch

Tento hotel leží u nejdelší písečné pláže na Maltě, cca 1 km od centra střediska Mellieha a cca 1 km od přístavu trajektů mířících na ostrov Gozo. Autobusová zastávka, která zajišťuje spojení s dalšími turisticky zajímavými místy, se nachází jen cca 30 m od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 26 651 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

tento hotel leží u nejdelší písečné pláže na Maltě, cca 1 km od centra střediska Mellieha a cca 1 km od přístavu trajektů mířících na ostrov Gozo. Autobusová zastávka, která zajišťuje spojení s dalšími turisticky zajímavými místy, se nachází jen cca 30 m od hotelu.

Vybavení

prostorné lobby s terasou s výhledem na moře a barem. Na recepci je směnárna a hosté si zde mohou pronajmout automobil, kola či zakoupit výlet do okolí. Hotel má 4 restaurace s mezinárodní kuchyní a 2 bary - z toho jeden u bazénu, wellness centrum (sauna a pára zdarma, masáže a další procedury za poplatek), vnitřní bazén (v zimě vyhřívaný) s jacuzzi, velký venkovní bazén se sluneční terasou, kadeřníka, konferenční místnost, internetovou místnost (za poplatek) a obchod.

Ubytování

282 prostorné klimatizované pokoje mají balkon nebo terasu, TV, přímou telefonní linku, minibar, trezor (za poplatek) a vysoušeč vlasů.

Stravování

snídaně nebo polopenze (za příplatek) formou bufetu. Upozorňujeme, že na večeře není možné přijít v krátkých kalhotech a tričkách.

Pláž

písčitá pláž 30 m od hotelu. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na terasách zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava

v hotelu fitness a stolní tenis zdarma, bowling a biliár za poplatek. Na pláži vodní sporty vč. potápění za poplatek. V okolí možnost golfu, tenisu a projížděk na koních. Hotel pořádá v letní sezoně bohatý animační program pro děti i dospělé.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Celkem 29 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000