crosssearch

Malý stylový hotel se nachází přímo na přímořské promenádě rybářského městečka Xlendi, který patří mezi známá střediska potápění. Nabízí rodinnou atmosféru a příjemné prostředí k relaxaci na ostrově Gozo. V okolí hotelu najdete restaurace, bary a obchůdky.

Konečná cena za osobu od: 18 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
malý stylový hotel se nachází přímo na přímořské promenádě rybářského městečka Xlendi, který patří mezi známá střediska potápění. Nabízí rodinnou atmosféru a příjemné prostředí k relaxaci na ostrově Gozo. V okolí hotelu najdete restaurace, bary a obchůdky.

Vybavení:
stylově zařízená hala s recepcí, kde si klienti mohou objednat např. hlídání dětí, kadeřníka či masáže do pokoje. Je zde též směnárna, fax, kopírka, možnost pronajmout si auto, kolo, zakoupit výlety, mapy, pohlednice a telefonní karty. Hotel má tradiční restauraci s vynikající kuchyní a bar.

Ubytování:
12 pokojů s přímým výhledem na moře (za příplatek) a 16 pokojů s bočním výhledem na moře. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají TV, možnost připojení na internet, přímou telefonní linku a vysoušeč vlasů.

Stravování:
snídaně - kontinentální či bufetová. Možnost polopenze - večeře výběrem z menu.

Pláž:
v Xlendi malá písečná pláž, ideální místo na potápění i pro začátečníky.

Sport a zábava:
vodní sporty vč. potápěčských center na pláži.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000