crosssearch

Hotel Grand Hotel díky své vyvýšené poloze nabízí fantastický výhled na přístav a sousední ostrovy. Do letoviska Mgarr míří trajekty z Malty, nachází se zde spousta obchodů, barů a restaurací. Hotel provozuje pro své hosty několikrát týdně autobusové spojení do hlavního města...

Konečná cena za osobu od: 21 023 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Grand Hotel
hotel díky své vyvýšené poloze nabízí fantastický výhled na přístav a sousední ostrovy. Do letoviska Mgarr míří trajekty z Malty, nachází se zde spousta obchodů, barů a restaurací. Hotel provozuje pro své hosty několikrát týdně autobusové spojení do hlavního města Victoria.

Vybavení:
prostorná a stylově zařízená hala s recepcí a směnárnou, klienti si zde mohou též vypůjčit auto, zakoupit výlety do okolí a objednat taxi. Hotel má 2 restaurace, cocktail-bar a dle počasí bar u bazénu, malé kino (projekce cca 3x týdně, dle sezony), konferenční místnost, venkovní bazén s terasou, hernu a privátní parkoviště.

Ubytování:
57 stylových pokojů s klimatizací, TV, přímou telefonní linkou, minibarem a vysoušečem vlasů. Pokoje situované směrem do atria nemají balkon, je možné připlatit si za pokoje s výhledem do vnitrozemí nebo na moře (doporučujeme), většina z nich má balkon.

Stravování:
bufetové snídaně či za příplatek polopenze – večeře formou bufetu nebo výběrem z menu.

Pláž:
skalnatá pláž cca 10 min. pěší chůze, písečná pláž Ramla Bay cca 15 min. jízdy (hotelový bus v hlavní sezoně zdarma 1x denně ve všední dny). Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na terase zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:
stolní tenis a fitness zdarma, za poplatek biliár, škola potápění, sauna a jacuzzi. Jednou týdně večerní zábava s živou hudbou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 26 termínů

Celkem 26 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000