crosssearch

Hotel se nachází na 2. největším ostrově maltského souostroví - na ostrově Gozo, kam se z Malty přeplouvá trajektem. Příjemná poloha na severním pobřeží tohoto ostrova v rybářském přístavu a oblíbeném živějším letovisku Marsalforn je vhodným výchozím bodem pro potápění, pěší...

Konečná cena za osobu od: 9 315 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nabídka kvalitního ubytování v hotelu nazvaném po nymfě Calypso přímo na ostrově Gozo, příležitost poznat tento ostrov důkladněji, jeho historii, vzrušující kulturu, středozemní pohostinnost a scénické výhledy spolu s možností příjemného odpočinku. Slovo Gozo znamená radost, udělejte si radost a přije te strávit dovolenou do hotelu Calypso.

Poloha

hotel se nachází na 2. největším ostrově maltského souostroví - na ostrově Gozo, kam se z Malty přeplouvá trajektem. Příjemná poloha na severním pobřeží tohoto ostrova v rybářském přístavu a oblíbeném živějším letovisku Marsalforn je vhodným výchozím bodem pro potápění, pěší túry přírodou i odpočinek v pohodlném prostředí s úžasnými výhledy a přátelskými službami.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1-2 rozkládacích přistýlek mají koupelnu/WC, klimatizaci, větrák, rádio, TV, balkon či terasu. Pokoje mají výhled na kopec Xaghra, rybářskou zátoku Marsalfor či na moře.

Vybavení

4patrová budova hotelu nabízí vstupní halu s recepcí, 4 restaurace, kavárnu, bar, bazén se sluneční terasou na střeše hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu, půjčení adaptérů a plážových ručníků (za vratnou zálohu), úschovna zavazadel, stolní hry a karty, zajištění výletů a výletních plaveb, pronájem aut, několik míst k parkování (parkovat lze také na veřejném parkovišti nedaleko hotelu), příležitostně živá hudba, možnost konferencí, banketů a svatebních hostin.

Služby

internet ve vstupní hale, trezor na pokoji, minibar, tenis, squash, windsurfing, plachtění, na vyžádání vybavení na přípravu kávy/čaje a na žehlení, fax, kopírování, služby prádelny za poplatek na místě.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 512 termínů

Celkem 512 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000