crosssearch

Viceroy Maldives

Maledivy, Shaviyani Atol

Viceroy Maldives je nově postavený luxusní boutique resort na Shaviyani Atolu, cca 55 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé. Boutique hotel VIceroy je vybudovaný v moderním designu a nabízí velmi komfortní a vzdušnou atmosféru. Moderní architektura je velmi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Viceroy Maldives je nově postavený luxusní boutique resort na Shaviyani Atolu, cca 55 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé.

Vybavení hotelu

Boutique hotel VIceroy je vybudovaný v moderním designu a nabízí velmi komfortní a vzdušnou atmosféru. Moderní architektura je velmi citlivě zasazena do místní přírody a využívá řadu přírodních materiálů.
Hostům je zde k dispozici 5 restaurací, bar, infinity pool a Tree bar, arabský bar, vybudovaný na stromě, odkud při sklence Vašeho oblíbeného nápoje můežte pozorovat západ slunce.
Je zde myšleno i na naše nejmensí, pro ketré je zde připravený dětský klub od 4 do 12 let. Taktéž pro náctileté resort nabízí velké množství různých aktivit.

Sport a zábava

Pro sportovně založené je zde široká nabídka vodních sportů (nemotorové sporty zdarma) včetně šnorchlování a potápění. Ráno za východu slunce a večer při západu slunce jsou každý den organizovány zdarma hodiny jógy a nechybí zde ani velmi moderně vybavené fitness centrum s výhledem na oceán.

Vybavení pokoje

V hotelu se nachází 4 kategorie vil, plážové vily (29) standard a deluxe, vodní vily (33) standard a vily deluxe.

Všechny vily mají klimatizaci, ventilátor, vlastní privátní bazén s velkou terasou a altánkem na odpočinek, koupelnu, WC. telefon s přímou volbou, připojení na IPHONE či IPAD, kabelovou TV s internetovým připojením na TV včetně klávesnice, vysoušeč vlasů, trezor, žehlící prkno s žehličkou. De luxe vily mají ještě navíc jednu ložnici s koupelnou, tedy jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000