crosssearch
Obrázek není k dispozici

Poloha: tento vysoce luxusní resort se nachází 15 minut jízdy rychločlunem od mezinárodního letiště v Malé. Na Soneva Gili se nachází pouze 45 vysoce luxusních vodních bungalovů s rozměry od 210 m2 do 1400 m2. Vybavení: recepce, 2 restaurace, bar, bazén, obchůdek, lázně,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: tento vysoce luxusní resort se nachází 15 minut jízdy rychločlunem od mezinárodního letiště v Malé. Na Soneva Gili se nachází pouze 45 vysoce luxusních vodních bungalovů s rozměry od 210 m2 do 1400 m2.

Vybavení: recepce, 2 restaurace, bar, bazén, obchůdek, lázně, masáže, přístup k internetu, hlídání dětí, knihovna, prádelna.

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, mini bar, trezor, TV se satelitními programy, CD, DVD, VDC a Hi-fi stereo, vysoušeč vlasů, varná konvice, stylové zařízení odpovídající 5*+. 24 hodin pokojová služba – osobní sluha. Na ostrově jsou 4 typy bungalovů.

Stravování: snídaně formou bufetu, za příplatek obědy a večeře.

Pláž: písčitá několik desítek metrů od vodních bungalovů. Sport a zábava: posilovna, tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, kola, vodní sporty, kanoe, windsurfing, plachtění.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000