crosssearch

Per Aquum Huvafen Fushi

Maledivy, Severní Malé Atol

Tento unikátní, přepychový resort leží na soukromém maledivském ostrově porostlém bujnou, zelenou vegetací a je obklopen krásnou lagunou, již má jen sám pro sebe. Každému z hostů nabízí personalizovaný servis s osobním asistentem, dokonalým pohodlím, moderním vybavením a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento unikátní, přepychový resort leží na soukromém maledivském ostrově porostlém bujnou, zelenou vegetací a je obklopen krásnou lagunou, již má jen sám pro sebe. Každému z hostů nabízí personalizovaný servis s osobním asistentem, dokonalým pohodlím, moderním vybavením a širokými možnostmi aktivit dle osobních preferencí. Nechte se hýčkat v tomto tropickém ráji.

Poloha:

Resort se rozkládá na soukromém ostrovu, který je součástí severního Male atolu. Přesun z letiště zabere asi půlhodinu plavby motorovým člunem.

Vybavení:

V resortu se nachází několik restaurací a barů připravující nápadité pokrmy z čerstvých surovin, vinný sklep, první podvodní lázně na světě nabízející masáže, další procedury či hodiny jógy, venkovní bazén se slanou vodou, fitness centrum, směnárna, prádelna, knihovna a DVD a CD půjčovna a centrum vodních sportů a potápění.

Zábava:

V resortu Per Aquum Huvafen Fushi není nic nemožné. Ať už se rozhodnete potápět se, povečeřet ve vile, či na pláži pod hvězdami, budete si chtít pronajmout si soukromou plachetnici, potápět se, uvolnit se v lázních nebo si jenom užívat těžko překonatelného luxusu svého bungalovu a krásy místa, ochotný personál vždy splní každé vaše přání.

Pláž:

Krásná písčitá pláž obklopuje ostrov ze všech stran.

Ubytování:

Hosté mají na výběr ze 43 luxusních a stylových bungalovů na pláži či nad vodou, které jsou všechny vybaveny veškerými moderními vymoženostmi včetně klimatizace. O rozměrech 125 až 160 m2 nabízí všechny dostatek soukromého prostoru k odpočinku. Plážové bungalovy hledí směrem k laguně, disponují terasou s přímým přístupem na pláž a lehátky a soukromým dvorem s vanou, sladkovodním bazénem a sprchou. Uvnitř najdeme stropní větrák, kávovar, minibar, telefon, bezpečnostní schránku, plasmovou televizi s DVD přehrávačem a moderní zvukový systém. Vodní bungalovy se mohou pochlubit podobnou výbavou jako ty plážové, přičemž ve 12 z nich můžeme nalézt skleněné podlahy pro pozorování mořského života.

Stravování:

Snídaně.

Naše mínění:

Jedná se o skutečně exklusivní ostrovní resort. Per Aquum Huvafen Fushi je od toho, aby uspokojil veškeré nároky i těch nejnáročnějších hostů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000