crosssearch

Krásný resort je vystavěn na ostrův­ku na jižním okraji severního Male atolu ve vzdálenosti 5 kilometrů od mezinárodního letiště Male. Transfer rychlou lodí trvá cca 10 minut. Vybavení resortu: Součástí resortu je hlavní restaurace a několik restaurací s obsluhou, hlavní bar,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásný resort je vystavěn na ostrův­ku na jižním okraji severního Male atolu ve vzdálenosti 5 kilometrů od mezinárodního letiště Male. Transfer rychlou lodí trvá cca 10 minut. Vybavení resortu: Součástí resortu je hlavní restaurace a několik restaurací s obsluhou, hlavní bar, kavárna, business centrum s internetem, bar u bazénu, 2 bazény, dětský bazén a lázeňské centrum s širokou nabídkou léčebných a masážních programů.

Vybavení pokojů:

Pokoje jsou umístěny v plážo­vých patrových a přízemních bungalovech a vilkách. Dvoulůžkové superior pokoje s možností jedné přistýlky jsou umístěny v patrových vilkách a mají klimatizaci, minibar, telefon, satelitní televizor, trezor, internet, kávovar, koupelnu s vanou, zvlášť sprchou a vysoušečem vlasů, terasu nebo balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje deluxe jsou umístěny v přízemních bungalovech, mají stejné vybavení plus koupelnu v otevřeném atriu. Dále jsou k dispozici pokoje v Deluxe bungalovech, zahradních vilách s vířivkou a v luxusních vilách s vlastním bazénem.

Pláž:

Krásná pláž s bílým pískem je chráněna korálovou bariérou a uměle vytvořenými vlnolamy okolo celého ostrova.

Strava:
Polopenze bufetovým způsobem. Možnost stravování v restau­racích s obsluhou nabízející italskou, čínskou, arabskou a indickou kuchyni, včetně sushi baru a rybích specialit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000