crosssearch

Bandos Maldives

Maledivy, Severní Malé Atol

Bandos Maldives se nachází v jižní části severního Male atolu, 7 km severně od mezinárodního letiště v Male, cca 20 minut jízdy rychlým člunem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Bandos Maldives se nachází v jižní části severního Male atolu, 7 km severně od mezinárodního letiště v Male, cca 20 minut jízdy rychlým člunem.

Vybavení hotelu:

Bandos Maldives je vybudován v přírodním stylu.V resortu je Vám k dispozici IDD telefon v pokoji, fax - recepce, obchod se suvenýry, salon krásy, sportovní centrum Paradise Club, lékařské centrum vč.dekompresní komory (24 hodin denně), Wifi připojení, konferenční sál, potápěčská škola, centrum vodních sportů, dětský klub vč. hlídaní dětí, prádelna a čistírna.

Sport a zábava:

Ze zdejší nabídky aktivit si vybere určitě každý z Vás. K dispozici jsou lázně, parní lázně, sauna, aerobik, fitness centrum, 2 bazény, šnorchlování, osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, squash, badminton, stolní hry, diskotéka, živá hudba nebo karaoke. Resort se pyšní 5* potápěčským centrem a dekopresní komorou. V okolí ostrova se nachází jeden z nejkrásnějších house reefů na Maledivách a tak můžete jít přímo z Vašeho pokoje obdivovat překrásné barevné korály a velké množství ryb, želv, rejnoků a útesových žraloků.

Pláž:

Pláže v Bandos Maldives jsou menší a velmi romantické. Lemují je ze všech stran kokosové palmy a nabízí nejen příjemný úkryt před sluncem, ale také překrásná romantická zákoutí, která znáte z pohledů.

Stravování:

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů v hlavni restauraci. HOstům jsou dále ještě k dispozici 2 a la carte restaurace.

Vybavení pokoje:

V Bandos Maldives je možné si vybrat z 5 typů ubytování: standardní pokoje, pokoje de luxe (pro rodiny s dětmi), zahradní vily, plážové vily s jacuzzi a vodní vily. Ve všech typech ubytování je klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, milibar, SAT-TV, příslušenství pro vaření kávy a čaje a koupelnu s WC.

Náš názor:

Tento ostrov doporučujeme především pro milovníky šnorchlování a potápění a díky svému velkému zázemí také pro rodiny s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000