crosssearch

Bandos Island Resort & Spa

Maledivy, Severní Malé Atol (zobrazit na mapě) mapa

Tento ostrov se nachází v jižní části severního Male atolu, 7 km severně od mezinárodního letiště v Male, cca 20 minut jízdy rychlým člunem. Ostrov Bados a hotel Bandos Island Resort & Spa je vybudován v přírodním stylu.

Konečná cena za osobu od: 45 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento ostrov se nachází v jižní části severního Male atolu, 7 km severně od mezinárodního letiště v Male, cca 20 minut jízdy rychlým člunem.

Vybavení hotelu

Ostrov Bados je vybudován v přírodním stylu.V resortu je Vám k dispozici IDD telefon v pokoji, fax - recepce, obchod se suvenýry, salon krásy, sportovní centrum Paradise Club, lékařské centrum vč.dekompresní komory (24 hodin denně), Wifi připojení, konferenční sál, potápěčská škola, centrum vodních sportů, dětský klub vč. hlídaní dětí, prádelna a čistírna.

Sport a zábava

Ze zdejší nabídky aktivit si vybere určitě každý z Vás. K dispozici jsou lázně, parní lázně, sauna, aerobik, fitness centrum, 2 bazény, šnorchlování, osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, squash, badminton, stolní hry, diskotéka, živá hudba nebo karaoke. Resort se pyšní 5* potápěčským centrem a dekopresní komorou. V okolí ostrova se nachází jeden z nejkrásnějších house reefů na Maledivách a tak můžete jít přímo z Vašeho pokoje obdivovat překrásné barevné korály a velké množství ryb, želv, rejnoků a útesových žraloků.

Pláž

Pláže na ostrově Bandos jsou menší a velmi romantické. Lemují je ze všech stran kokosové palmy a nabízí nejen příjemný úkryt před sluncem, ale také překrásná romantická zákoutí, která znáte z pohledů.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů v hlavni restauraci. HOstům jsou dále ještě k dispozici 2 a la carte restaurace.

Vybavení pokoje

V resortu je možné si vybrat z 5 typů ubytování: standardní pokoje, pokoje de luxe (pro rodiny s dětmi), zahradní vily, plážové vily s jacuzzi a vodní vily. Ve všech typech ubytování je klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, milibar, SAT-TV, příslušenství pro vaření kávy a čaje a koupelnu s WC.

Hodnocení

Tento ostrov doporučujeme především pro milovníky šnorchlování a potápění a díky svému velkému zázemí také pro rodiny s dětmi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 328 termínů

Celkem 328 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000