crosssearch

Asdu Sun Island

Maledivy, Severní Malé Atol

Resort se nachází na Noth Male Atol, cca 32 km od letiště, plavba lodí dhoni trvá cca 2 hodiny a 20 minut. Jedná se o jeden z nejmenších a nejkrásnějších ostrůvků na Maledivách.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Resort se nachází na Noth Male Atol, cca 32 km od letiště, plavba lodí dhoni trvá cca 2 hodiny a 20 minut. Jedná se o jeden z nejmenších a nejkrásnějších ostrůvků na Maledivách.

Vybavení:
klidný resort ke klidné dovolené a odpočinku, žádná noční zábava, ale klid a romantika. Management hotelu se snaží o maximální symbiózu s přírodou, tradiční maledivskou pohostinnost skloubit s neformálním a přátelským přístupem ke každému klientovi. V resortu je knihovna s čítárnou a TV místnost.

Ubytování:
30 bungalovů v bujné tropické vegetaci má verandu směrem k moři. Pokoje jsou příjemně a pohodlně vybaveny a nabízí veškeré pohodlí. Jsou se stropním větrákem, který dostatečně zpříjemní noční spánek.

Stravování:
plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, bez nápojů. Kuchaři získali školu v Itálii, nabízí se strava s italskými a mezinárodními specialitami vždy té nejlepší kvality.

Pláž:
jedná se o jeden z nejkrásnějších atolů s průzračně křišťálovou vodou a pláží s jemným bílým pískem, ideální i pro rodiny s dětmi.

Sport a zábava:
vynikající koupání, skvělé šnorchlování a potápění i pro začátečníky na korálovém útesu vzdáleném 20 až 30 metrů od atolu. Užasná podívaná. Pro zdatné potápěče resort zajišťuje i plavby za korálový útes. Možnost za poplatek: kanoe, vodní lyžování, windsurfing, PADI-SSI potapěčské centrum, ping pong, volejbal.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000