crosssearch

Resort je vzdálen 150 km od mezinárodního letiště v Male, transfer hydroplánem trvá za optimálních povětrnostních podmínek zhruba 40 min. Ostrov patří svou délkou 1,8 km a šířkou 325 m k největším a má téměř 3 km dlouhou pláž s bělostným pískem.

Konečná cena za osobu od: 41 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento resort nabízí vše, po čem toužíte – bělostnou pláž s jemným pískem, tyrkysovou lagunu s průzračnou vodou, kvalitní ubytování, širokou nabídku sportů a výletů – jednoduše ideální prázdninový ráj. Již při příletu budete uchváceni krásou atolu. Resort je pro bohatý podmořský život vyhlášen mezi milovníky potápění. Doporučujeme zvolit variantu all inclusive.

Pláž

Přímo na písčité pláži

Typ stravy: Polopenze, za příplatek plná penze či all ­inclusive

Poloha

Resort je vzdálen 150 km od mezinárodního letiště v Male, transfer hydroplánem trvá za optimálních povětrnostních podmínek zhruba 40 min. Ostrov patří svou délkou 1,8 km a šířkou 325 m k největším a má téměř 3 km dlouhou pláž s bělostným pískem.

Vybavení hotelu

Recepce, 4 hlavní restaurace (snídaně, obědy a večeře formou bufetů), 4 specializované restaurace: italská a´la carte Francos, asijská Far East, restaurace/grill The Beach, Tea House (místní speciality, snacky, nealkoholické nápoje), 6 barů (Babuna, Akiri, bar u bazénu, Sangu bar, Golf bar, ´O´bar), TV místnost, bazén, plně vybavená klimatizovaná posilovna, tenisový kurt, plážový volejbal, fotbal, badminton, stolní tenis, šipky, aerobik, široký výběr vodních sportů v H2O centru, golfové 6jamkové hřiště, lázeňské centrum Duniye Spa, knihovna, animační programy, obchody (zlatnictví, suvenýry, fotograf).

Služby za poplatek

Vybrané vodní sporty v H2O centru (katamarány, plachtění, vodní lyže, jízda na banánu a kruhu), golf, kurzy golfu a pronájem vybavení, potápění a šnorchlování, relaxační programy a masáže v lázeňském centru, konzumace a´la carte ve specializovaných restauracích, výlety, internet, doktor, jachta.

Ubytování

Zahradní bungalov – celkem 40, situované v zahradě na severovýchodní části ostrova. Pohodlné vybavení z ratanu, prostorná koupelna/WC se sprchou pod otevřeným nebem, malá terasa, CD přehrávač, zařízení na přípravu kávy/čaje, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, telefon, plážové osušky, lehátka.

Plážový bungalov (56 m ) – celkem 90, situované na severní pláži, vybavení jako zahrandí bungalov.

Plážová vila (60 m ) – celkem 93 s překrásným výhledem na Indický oceán, několik kroků od průzračné laguny, situované v severovýchodní části ostrova, pohodlné vybavení. 2lůžk. ložnice, prostorná koupelna/WC a sprcha pod širým nebem, malá zahrada, vybavená terasa, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, telefon, plážové osušky, CD přehrávač, zařízení na přípravu kávy/čaje.

Jacuzzi plážová vila (76 m ) – celkem 100, situované na jihozápadní pláži ostrova, pouhých pár kroků od úchvatné laguny. 2lůžková ložnice s postelí s nebesy, jacuzzi, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, telefon, zařízení na přípravu kávy/čaje, fén, CD přehrávač.

Sangu vodní vila (70 m ) – celkem 49, luxusní vilky jsou vystavěné na dřevěných kůlech v severozápadní laguně s romantickým výhledem na širý oceán. 2lůžk. ložnice s postelí s nebesy, sluneční terasa se schůdky přímo do průzračných vod laguny, veranda, koupelna/WC se sprchou a panoramatickým výhledem na Indický oceán, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, telefon, plážové osušky, fén, CD přehrávač, zařízení na přípravu kávy/čaje. K dispozici 1 exkluzivní Sangu Honeymoon Suite, vyhrazená pro dvojice na líbánkách - na vyžádání.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, káva/čaj, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (červené a bílé stolní víno, pivo, cider, whisky, gin, vodka, rum, brandy) 10.00–01.00 hod., zapůjčení windsurfingu a kanoí, 20% sleva na pokrmy v a ´la carte restauraci, 50% sleva na balenou vodu. Zdarma výlet při západu slunce!

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 914 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000