crosssearch

DUBAJ (Orchid Vue) MALEDIVY (Kuramathi Island Resort)

Maledivy, Kombinované pobyty

Nádherný ostrov, jehož příroda připomíná botanickou zahradu. Ostrov je ve tvaru půlměsíce a na jeho severním konci se táhne daleko do moře písečný výběžek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Kuramathi Island Resort *****:

Nádherný ostrov, jehož příroda připomíná botanickou zahradu. Ostrov je ve tvaru půlměsíce a na jeho severním konci se táhne daleko do moře písečný výběžek.

Kuramathi Resort se dříve skládal ze tří resortů, ale od podzimu 2009 jsou všechny sloučeny v jeden, liší se pouze typem ubytování.

Nachází se na Ari Atolu, nově dosažitelný pouze letecky, cca 20 minut hydroplánem. Velmi příjemný resort, vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Velkým zážitkem je krmení rejnoků, které probíhá každý večer u mola.

Orchid Vue ****:

Orchid Vue Hotel je umístěn v Bur Dubai hned vedle stanice metra Al Fahidi a nákupního centra BurJuman. Díky svému umístění se hotel nachází 15 minut jízdy od největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, otevřené pláže Jumeirah, nejvyšší stavbě světa Burdž Chalífa a mezinárodního letiště.

Ubytování:

Kuramathi Island Resort

Resort nabízí 12 zahradních vilek, 71 plážových vil, 36 deluxe plážových vil, 33 plážových vil s jacuzzi, 35 superior plážových vil s jacuzzi, 31 deluxe plážových vil s jacuzzi, 20 vodních vil, 50 vodních vil s jacuzzi, 2 novomanželské plážové vily.

Pokoje byly v roce 2009 renovovány.

Orchid Vue:

Hotel nabízí 123 pokojů vyzdobených jedinečnou směsí barev v elegantním stylu. Každý pokoj má minibar, varnou konvici, posezení, TV s plochou obrazovkou HDTV, vlastní koupelnu s toaletními potřebami a fénem, psací stůl a bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty v celém objektu.

Vybavení a služby:

Kuramathi Island Resort

Na ostrově se nachází 5 restaurací, gril bar, coffee shop. Velmi příjemné bary.

Pro děti: velký bazén, dětský klub otevřený téměř po celý den a organizující aktivity pro děti 3-12 let.

Orchid Vue:

V hotelu je k dispozici restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni s mnoha pokrmy z celého světa. Hosté si mohou užít koupání ve střešním bazénu nebo cvičení v hotelové tělocvičně. V dispozici je také parní sauna pro všechny hotelové hosty a masážní lázeňské centrum za příplatek. Na recepci je možné zajistit zájezd po městě či vstupenky nebo pronájem auta. V přízemí se nachází obchod se suvenýry. Parkování s obsluhou je pro všechny hosty ubytované v hotelu zdarma.

Sport a zábava:

Kuramathi Island Resort

Velký sladkovodní bazén, potápění, šnorchlování, volejbal, tenis, squash, stolní tenis, disko, karaoke, exkurze a výlety, rybaření. K dispozici je i wellness centrum. Kolem ostrova se dobře běhá. Je vhodný pro aktivní dovolenou.

Orchid Vue:

Hosté mají k dispozici venkovní střešní bazén a posilovnu.

Stravování:

Dubaj - snídaně

Maledivy - plná penze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000