crosssearch

The Haven Maldives

Maledivy, Kaafu Atol

Obrázek není k dispozici

Resort ležící na severním atolu Male zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m, letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min. Vynikající servis jednoho z nejluxusnějších hotelů na Maledivách, klienti využívají zázemí hotelu Paradise Island.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

resort ležící na severním atolu Male zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m, letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min.

Vybavení hotelu

vynikající servis jednoho z nejluxusnějších hotelů na Maledivách, klienti využívají zázemí hotelu Paradise Island. K dispozici je 5 restaurací (např. italská, japonská) s nabídkou západních, orientálních i východních jídel a mořských specialit, celkem 5 barů včetně 1 baru otevřeného 24 hodin, venkovní bazén, dětský bazén, jacuzzi, obchůdek se suvenýry, lékárna, fitness centrum a internet, relaxovat můžete i v lázních resortu (masáže, péče o tělo a obličej, ayurveda atd.).

Ubytování

všech 40 vodních vil bylo nově postaveno v unikátním design a splňují všechny podmínky pro nejnáročnější klientelu, která hledá soukromí, klid a romantiku. Barva dřeva a přírodních materiálů je v kontrastu tyrkysového oceánu. Vodní vily (77 m2) mají terasu s lehátky a vstupem do moře, jsou klimatizované s moderním stylovým nábytkem, k dispozici je telefon, plazmová TV, možnost přípravy kávy a čaje na pokoji.

Stravování

snídaně je exkluzivně od 7:30 do 9:30 h formou bufetu pouze pro klienty resortu The Haven v hlavní restauraci.

Pláž

kolem celého strova nádherná písečná pláž s fantastickým podmořským životem.

Sport a zábava

plážový volejbal, mnoho vodních sportů (šnorchlování, potápění, kajaky, plachetnice, windsurfing, šlapadla, katamarány, parasailing, vodní lyžování), tenisové kurty, stolní tenis, badminton, šipky, exkurze, lodní exkurze, večerní zábava - diskotéka, živá hudba, karaoke.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000