crosssearch

Paradise Island Resort & Spa

Maledivy, Kaafu Atol (zobrazit na mapě) mapa

Resort zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m (v rámci severního atolu Male), letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min. Vybavení: vynikající servis prvotřídního 5* resortu za rozumnou cenu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

resort zaujímá ostrov dlouhý 1 km a široký cca 230 m (v rámci severního atolu Male), letiště v Male je vzdáleno cca 10 km, kam se pohodlně dopravíte člunem za 20 min.

Vybavení hotelu

vynikající servis prvotřídního 5* resortu za rozumnou cenu. K dispozici je 5 restaurací (např. italská, japonská) s nabídkou západních, orientálních i východních jídel a mořských specialit, celkem 5 barů vč. 1 baru otevřeného 24 hodin, venkovní bazén, dětský bazén, jacuzzi, obchůdek se suvenýry, lékárna, fitness a internet, relaxovat lze v lázních resortu (masáže, péče o tělo a obličej, ayurveda atd.).

Ubytování

všech 220 luxusních pokojů kategorie super deluxe má terasu s lehátky a výhledem na moře, jsou dekorovány v příjemných přírodních barvách, prostorné a klimatizované, mají stropní větrák, TV, telefon, sejf, minibar, koupelnu atd.

Stravování

polopenze formou bufetu, popř. za příplatek lze plná penze či all inclusive (snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci vč. nápojů, nealko- a alkoholické nápoje místní provenience vč. piva, vína, likérů a koktejlů, kávu a čaj, odpolední snack). Hlavní bar je otevřen od 10:00 do 1:00 h po půlnoci, plážový bar od 10:00 do 17:00 h. V ceně je také tenis, squash, šnorchlování, jacuzzi, sauna, 1x večerní rybaření a půldenní výlet Island hopping, naopak v ceně není konzumace z minibaru a káva a čaj na pokoji.

Pláž

kolem celého ostrova nádherná písečná pláž s fantastickým podmořským životem.

Sport a zábava

plážový volejbal, mnoho vodních sportů (šnorchlování, potápění, kajaky, plachetnice, windsurfing, šlapadla, katamarány, parasailing, vodní lyžování), tenisové kurty, stolní tenis, badminton, šipky, exkurze, lodní exkurze, večerní zábava - diskotéka, živá hudba, karaoke.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000