crosssearch

Taj Exotika Resort & Spa Et Emboodhu Finolhu

Maledivy, Jižní Malé Atol

Tento resort se rozkládá na jižním Male atolu, cca 8 km od letiště Male. (cca 15 minut rychlou lodí).Taj Exotica Resort & Spa Maldives se dle hodnocení Luxury Travel Gold List 2010 umístil mezi Top 20 v kategorii \"NEJLEPŠÍ RESORT\" a \"NEJLEPŠÍ SPA RESORT\".

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento resort se rozkládá na jižním Male atolu, cca 8 km od letiště Male. (cca 15 minut rychlou lodí).Taj Exotica Resort & Spa Maldives se dle hodnocení Luxury Travel Gold List 2010 umístil mezi Top 20 v kategorii "NEJLEPŠÍ RESORT" a "NEJLEPŠÍ SPA RESORT".

Vybavení hotelu

V hotelu naleznete 2 restaurace, bar, obchod se suvenýry, butik, lázně, prádelnu.

Sport a zábava

Pro milovníky sportu je zde potápěčské škola, centrum vodních sportů, bazén, plážový fotbal, plážový volejbal, biliár, (rybaření, poznávání ostrovů, šnorchlování, návštěva hlavního města a další.

Stravování

Hosté mají možnost výběru stravování ze 2 hotelových restaurací.

Vybavení pokoje

Resort má 24 lagoon vil (71m2), 21 deluxe lagoon vil (60m2), 10 deluxe lagoon vil s bazénem (60m2), 4 deluxe plážové vily s bazénem (89m2), 2 vila apartmány s bazénem (158m2) dvě ložnice, 1 prezidentské apartmá (450m2). Všechny vily mají klimatizaci, koupelnu a WC, teplou a studenou vodu, vysoušeč vlasů, mini bar, elektronický trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, plazmová televize se satelitními programy, videopřehrávač, CD přehrávač, internet.

Náš názor

Luxusní resort vhodný pro páry.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000