crosssearch

Olhuveli Beach & Spa Resort

Maledivy, Jižní Malé Atol (zobrazit na mapě) mapa

Resort je u jedné z nejpěknějších lagun Maledivách, nad kterou jsou postaveny krásné vodní bungalovy, Olhuveli Beach Resort a Spa se nachází 34 km od mezinárodního letiště v Malé. Transfer z letiště trvá 45 minut lodí.

Konečná cena za osobu od: 43 300 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

resort je u jedné z nejpěknějších lagun Maledivách, nad kterou jsou postaveny krásné vodní bungalovy, Olhuveli Beach Resort a Spa se nachází 34 km od mezinárodního letiště v Malé. Transfer z letiště trvá 45 minut lodí.

Vybavení

recepce, 4 restaurace, 2 bary, 2 bazény, karaoke, diskotéka, butique, klenotnictví, foto obchod, čítárna, prádelna, lázně, masáže.

Ubytování

na ostrově se nachází 63 deluxe pokojů, 8 pláž. vil, 21 deluxe vodních vil, 32 jacuzzi vodních vil, 5 honeymoon vodních vil a 2 prezidentské vodní vily. Klimatizace, koupelna se studenou a teplou vodou, telefon s mezinárodní předvolbou, mini bar, trezor, satelitní TV, vysoušeč vlasů. Ve vodních vilách je CD přehrávač, v prezidentských DVD přehrávač, na terase bazén a jacuzzi.

Stravování

polopenze formou bufetu. Pláž: písčitá s bílým pískem.

Sport a zábava

posilovna, tenis, stolní tenis, badminton, plážový volejbal. Vodní sporty: šnorchlování, potápění, windsurfing, kanoe, katamarány….

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1628 termínů

Celkem 1628 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000