crosssearch

Hotel Ayada Maldives se nachází v překásné přírodné lokalitě Jižní Malé Atol. Ayada je nový luxusní resort v Meledivách. V resortu jsou vilky s vlastním bazénem a terasou s výhledem na klidné vody Indického oceánu. Rozsáhlé lázně, parní lázně, potápěčské centrum.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Ayada Maldives se nachází v překásné přírodné lokalitě Jižní Malé Atol.

Vybavení hotelu

Ayada je nový luxusní resort v Meledivách. V resortu jsou vilky s vlastním bazénem a terasou s výhledem na klidné vody Indického oceánu. Rozsáhlé lázně, parní lázně, potápěčské centrum.

Stravování

hosté si mohou vychutnat sedm restaurací nabízející světové kuchyně

Vybavení pokoje

Hotel Ayada Maldives nabízí 7 typů luxusního ubytování, které spojuje prvky moderního umění a tradiční maledivské kultury. Resort se skládá z 33 plážových vilek, 4 plážových suit, 14 Sunset Beach Suit, 33 Ocean vilek, 11 Sunset Logoon Suit, 16 Sunset Ocean Suites a luxusní duplex Ayada Royal Ocean Suite.

Beach Villa - nachází se na idylickém úseku bílé písečné pláže, tyto plážové vily nabízí možnost úžasné relaxace na vlastní terase a nekonečné výhledy na oceán s bazénem a přímý přístup na pláž.
Ocean Villa - Tyto prostorné vily mají vlastní terasu, houpací sítě, bazén s nerušeným výhledem na západ slunce, přímý přístup k laguně a velký obývací prostor se skleněnou podlahou.
Beach Suites - Ideální pro rodinnou dovolenou, tato propojená vila nabízí rodinám se staršími dětmi oddělenou ložnici,společnou venkovní terasu. Suity jsou umístěny tak, aby jste odtud zachytili nekonečné výhledy na oceán a západ slunce, Každá vila nabízí soukromou terasu, bazén, přímý přístup na pláž.
Sunset Beach Suites - Nabízí výhled na křišťálově čisté laguny. Tyto suity nabízí prostornou terasu a zahradu, které jsou ideálním místem pro romantické soukromé večeře, hosté mají k dispozici vlastní bazén a přímý přístup na pláž.
Sunset Lagoon Suites - Nachází se na pláži nad lagunou, tyto suity nabízí hostům velký obyvací prostor a ložnici spojenou s prostornou terasou, nabízející výhled do zahrady.
Sunset Ocean Suites - Nabízí absolutní luxus a klid na Indickém oceánu, tyto vodní apartmá nabízí oddělený obývací prostor se skleněnou podlahou, dodatečnou koupelnu a venkovní terasu, sluneční palubu, houpací sítě, přímý přístup k laguně.
Ayada Royal Ocean Suites - Díky své odlišné poloze na okraji mola je tento mezonetový duplex prezidentského apartmá pravděpodobně tím nejlepším, co ostrov nabízí. Duplex nabízí prostorné pokoje v přízemí i patře, obývací prostor a nekonečný výhled na Indický ocenán.

Každý z těchto typů ubytování disponuje soukromým bazénem, venkovní terasou s lehátky, interaktivní plochou LCD televizí s domácím kinem, DVD/CD přehrávačem, bezplatným wi-fi připojením, příslušenstvím k přípravě čaje či kávy, soukromým barem, trezorem k úschově notebooku, individuální klimatizací, vnitřní koupelnou, venkovní sprchou, antialergenními polštáři. Dvakrát denně jsou prováděny úklidové služby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000