crosssearch

Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Ekologický resort plný bujné vegetace s krásnou bílou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou! Výborný poměr kvality a ceny!

Poloha:

Haa Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 288 km - vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.

Popis resortu:

hotel, otevřený v listopadu 2014, je unikátní mimo jiné tím, že se nachází na domorodém 7 km dlouhém ostrově Hanimadhoo a proto máte možnost poznat každodenní život místních obyvatel. Klienti mohou na bicyklech vyrazit buď sami, nebo s průvodcem a tak se seznámit se životem místních obyvatel. U hotelu se nachází více cca 800 m dlouhá písečná pláž. V dhoni lodi, kotvící u pobřeží se nachází tzv. plovoucí bar, který nabízí jak nealkoholické, tak alkoholické nápoje. Nicméně hotel nabízí soukromou a typickou prázdninovou atmosféru. Je obklopen tropickou vegetací a skládá se z dvoupatrových budov vždy o 4 pokojích, které byly šikovně integrovány do panenské přírody. 12 seaside pokojů, 20 ocean view pokojů, 20 beach front pokojů.

Vybavení resortu:

restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kajaky, rybaření, boutique, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma, plážová lehátka se slunečníky.

Vybavení pokojů:

seaside pokoj: klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa. Možnost přistýlky.

Stravování:

snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze - vše formou bufetu.

Poznámka:

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

Odkaz:

http://www.thebarefoot.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000