crosssearch

Tento kvalitní resort, který nedávno změnil majitele, se rozprostírá na nádherném kruhovém tropickém ostrově, jenž je součástí severního maledivského atolu Haa Alifu. Na hosty tu čeká 99 luxusních vil v plážových a vodních variantách, kvalitní kuchyně, krásná tyrkysová laguna,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento kvalitní resort, který nedávno změnil majitele, se rozprostírá na nádherném kruhovém tropickém ostrově, jenž je součástí severního maledivského atolu Haa Alifu. Na hosty tu čeká 99 luxusních vil v plážových a vodních variantách, kvalitní kuchyně, krásná tyrkysová laguna, centrum vodních sportů a potápění či lázně.

Poloha

Nachází se na maledivském atolu Haa Alifu. Transfer z mezinárodního letiště v Malé zabere 50 minut letu a krátkou čtvrthodinovou plavbu motorovým člunem.

Vybavení

Pro uspokojení svých chuťových potřeb najdou hosté v resortu dvě kvalitní restaurace podávající jídla asijských i západních kuchyní či jejich nápadité kombinace. Dále je k dispozici bar, juice bar, čajovna, bazén, tenisový kurt, centrum vodních sportů a potápění, fitness centrum, lázně, knihovna s přístupem k internetu, lékař či butik.

Zábava

Z možných aktivit můžeme zmínit potápění a šnorchlování, motorizované i bezmotorové vodní sporty, různé výlety nebo relaxaci při aromaterapii či jiné proceduře v lázních.

Pro děti

Hosté s dětmi uvítají přítomnost dětského klubu.

Pláž

Krásná písčitá pláž obklopuje celý ostrov.

Ubytování

Pro ubytování hostů je připraveno několik typů luxusních vil tropického stylu, mezi něž patří plážové, dvoupatrové plážové a vodní vily. Všechny jsou zařízeny v duchu maledivské tradice a jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, kabelovou televizi, CD a DVD přehrávač, vysokorychlostní připojení k internetu, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů, psací stůl, minibar, varnou konvici a terasu se sedací soupravou. Pohodlí vodních vil je ještě umocněno přítomností vířivky na verandě.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze, plné penze nebo all inclusive.

Naše mínění

Jedná se o oblíbený resort ležící na krásném ostrově, který nabízí luxusní ubytování a kvalitní a přátelský servis.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000