crosssearch

Chaaya Reef Ellaidhoo

Maledivy, Ari Atol severní

Tento hotelový resort je bohatě porostlý zelení a připomíná botanickou zahradu. Leží na severním Ari atolu (cca 42 km od letiště), který se nachází západním směrem od hlavního města Male. Transfer z letiště rychlou lodí trvá 1 hodinu 30 minut nebo 25 minut hydroplánem. Tento...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotelový resort je bohatě porostlý zelení a připomíná botanickou zahradu. Leží na severním Ari atolu (cca 42 km od letiště), který se nachází západním směrem od hlavního města Male. Transfer z letiště rychlou lodí trvá 1 hodinu 30 minut nebo 25 minut hydroplánem. Tento ostrov patří mezi menší maledivské ostrovy a měří 330m na délku a 200m na šířku.

Vybavení hotelu

V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace, bar, obchod se suvenýry, bazén, dětský koutek, posilovna, potápěčské centrum, lázně a také internet. Součástí resortu je i organická zahrádka se zeleninou.

Sport a zábava

Sportovní nadšenci mohou využít posilovnu, aerobic, lázně, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, disko, živá hudba, potápěčská škola, centrum vodních sportů, exkurze a výlety jako je poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření, návštěva hl. města Malé a další.

Stravování

Bufetová snídaně a večeře. Možnost all inclusive.

Vybavení pokoje

Celkem si mohou hosté vybrat ze 112 pokojů. Jsou zde 4 druhy pokojů: standardní bungalovy, superior pokoje, které jsou v blocích, dva pokoje v přízemí a dva v prvním patře, plážové a vodní bungalovy. Ve všech pokojích se nachází klimatizace, venkovní koupelna se studenou a teplou vodou, telefon s mezinárodní předvolbou, televize se satelitními programy, minibar, vysoušeč vlasů, varná konvice (káva /čaj).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000