crosssearch

Lux* Maldives Resort & Spa se nachází na jednom z nejdelším maledivských ostrovů Dhidhoofinolhu na jižním Ari atolu. Ostrov měří na délku 1,8 km a na šířku pouhých 200 m. Je to skutečný ráj klidu, se svěží vegetací a 4 kilometry písečných pláží.

Konečná cena za osobu od: 56 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lux* Maldives Resort & Spa

se nachází na jednom z nejdelším maledivských ostrovů Dhidhoofinolhu na jižním Ari atolu. Ostrov měří na délku 1,8 km a na šířku pouhých 200 m. Je to skutečný ráj klidu, se svěží vegetací a 4 kilometry písečných pláží. Ostrov je obklopen nád

Vybavení hotelu:

V resortu Lux* Maldives Resort & Spa je Vám k dispozici 6 restaurací, 6 barů, butik, zlatnictví, obchod se suvenýry, posilovna, 2 bazény, lázně, internet na recepci zdarma, lékař na ostrově, dětský klub The Nets (3-12 let), pro teenagery (13-19 let) teens klub The Place, knihovna, možnost pořádání konferencí, lázně. Na ostrově můžete využít plážový volejbal, 2 osvětlené tenisové kurty, plně vybavené fitness centrum,stolní tenis, badminton, stolní fotbal, biliár, hrací video automaty, noční club s diskotékou, potápěčskou školu, centrum vodních sportů, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření a další).

Stravování:

Snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje Lux* Maldives Resort & Spa jsou standardně vybaveny koupelnou, odděleným WC, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem a venkovní sprchou, klimatizací, telefonem s mezinárodní provolbou, LCD TV, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcadlem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, hifi připojením zdarma.

Náš názor:

Ostrov je vhodný pro náročnější klientelu, jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 837 termínů

Celkem 837 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000