crosssearch

Diamonds Thudufushi

Maledivy, Ari Atol jižní

Resort řetězce Diamonds je spřízněn s resortem Athuruga. Poklidnou atmosféru nabízí 47 plážových bungalovů a 25 vodních vil. Resort se nachází přibližně 30 minut od letiště v Male. Do jedné z nejlepších potápěčských destinací na světě je transfer zajišťován hydroplánem.

Konečná cena za osobu od: 62 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

- resort řetězce Diamonds je spřízněn s resortem Athuruga. Poklidnou atmosféru nabízí 47 plážových bungalovů a 25 vodních vil. Resort se nachází přibližně 30 minut od letiště v Male. Do jedné z nejlepších potápěčských destinací na světě je transfer zajišťován hydroplánem.

Vybavení

- 2 restaurace, 3 bary, lázně, masáže, jóga, butik, zdarma wi-fi a TV se satelitním příjmem se nachází na recepci hotelu, boutique, lékař.

Pláž

- s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

- centrum vodních nemotorizovaných sportů, potápěčské centrum, šnorchlování, rybaření, možnost výletů, plážový volejbal, house reef, dětské animační programy.

Stravování

- : All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů, minibar a nemotorizované vodní sporty

Vybavení plážových vil

- ve všech vilách se nachází WC, koupelna, sprcha po širým nebem, fén, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, příslušenství pro vaření kávy a čaje, venkovní terasa, plážová lehátka. V základní ceně zájezdu je ubytování typu Beach Bungalow. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

Maximálně 4 osoby na pokoji.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 87 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000