crosssearch

Constance Moofushi Resort

Maledivy, Ari Atol jižní (zobrazit na mapě) mapa

Tento resort hotelového řetězce Constance se nachází na Jižním Ari Atolu, cca 80 km od hlavního mšsta Malé.Transfer z mezinárodního letiště hydroplánem trvá cca 30 minut. 2 restaurace, 3 bary, internet, bazén, butik, posilovna, hlídání dětí, lázně, jóga, aerobik, vodní sporty,...

Konečná cena za osobu od: 124 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento resort hotelového řetězce Constance se nachází na Jižním Ari Atolu, cca 80 km od hlavního mšsta Malé.Transfer z mezinárodního letiště hydroplánem trvá cca 30 minut.

Vybavení hotelu

2 restaurace, 3 bary, internet, bazén, butik, posilovna, hlídání dětí, lázně, jóga, aerobik, vodní sporty, potápěčské centrum, exkurze a výlety (šnorchlování, rybaření, poznávání ostrovů a další), večerní zábava.

Stravování

All inclusive

Vybavení pokoje

Ve všech vilách se nachází klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, telefon s mezinárodní předvolbou, plazmová TV se satelitními programy, mini bar, přístroj pro přípravu kávy a čaje, CD & DVD přehrávač, iPod stanice, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, wi-fi. V senior vodních vilách se nachází venkovní koupelna s vanou.Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů24 plážových vil (57m2)56 vodních vil (66m2)30 senior vodních vil (94m2)

Hodnocení

Resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Výborné služby, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000