crosssearch

The Andaman Langkawi

Malajsie, Langkawi

Tento přepychový resort leží vprostřed panenského deštného pralesa na ostrově Langkawi, z jedné strany obklopen majestátním pohořím Mat Cincang a z druhé omýván modrými vodami Andamanského moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento přepychový resort leží vprostřed panenského deštného pralesa na ostrově Langkawi, z jedné strany obklopen majestátním pohořím Mat Cincang a z druhé omýván modrými vodami Andamanského moře.

Poloha

Ostrov Langkawi, na břehu zátoky Datai.

Vybavení

Restaurace s terasou podávající chutné západní i asijské speciality, japonská restaurace, salátový bar u bazénu, barbeque terasa na pláži, bar ve vstupních prostorách hotelu, plážový bar, business centrum s internetem, multifunkční místnost, obchod se suvenýry a pokojová služba.

Zábava

Pro hosty je připravena řada výletů a exkurzí jako například procházka džunglí, prozkoumávání místní fauny a flóry, pozorování exotických ptáků, jízda kajakem po řece, plavba na lodi podél ostrova, koupání v potoce v džungli, projížďky na kole. Dále je možné se věnovat vodním sportům (windsurfing, jízda na kánoi či katamaránu, šnorchlování) a k dispozici je také 18jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, bazén, fitness centrum, půjčovna horských kol, volejbalový kurt, místnost s kulečníkem, stolními hrami, knihovničkou a satelitní televizí, lázně nabízející masáže a další ozdravné a uvolňující procedury a jacuzzi.

Pro děti

Dětský klub.

Pláž

Písčitá.

Ubytování

K dispozici je 188 pokojů a apartmá, jež jsou vybaveny minibarem, kávovarem, psacím stolem s židlí, nastavitelnou klimatizací, fénem, stropním větrákem, sejfem, satelitní televizí, DVD přehrávačem, bezdrátovým internetovým přístupem a telefonem.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000