crosssearch
myway.cz

Malajsie Malajsie

Hory ztracené v džungli, husté a vlhké lesy, rozsáhlé plantáže kaučukovníků a palem, kilometry krásných pláží – to vše je Malajsie. Milovníci slunce, moře a podmořského života si přijdou na své na četných plážích. K nejvyhledávanějším patří pláže na ostrovech Pedang či Langkawi. Malajsie v sobě má kouzlo starého i nového. Města, z nichž největší je hlavní město Kuala Lumpur se svými mrakodrapy a infrastrukturou, kontrastují s tradičními vesničkami a malými domy a rýžovými políčky.

Malajsie se skládá ze dvou hlavních částí. Malajského poloostrova a Bornea, kde žije přes 80% populace. Ze západu ji omývají vody Andamanského moře z východu vody Jihočínského moře. Malajsie nabízí turistům historické památky buddhistické kláštery, islámské mešity a minarety, krásné pláže nádherné tropické lesy či úchvatné vnitrozemí plné polozapomenutých vesniček.

Při vstupu do Malajsie není vyžadováno žádné očkování. Klientům se ale doporučuje očkování proti žloutence typu A. Při vstupu do vnitrozemí doporučujeme rozšířit očkování proti břišnímu tyfu, žloutence typu B a vzít sebou antimalarika.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000