crosssearch

Estalagem Do Vale

Madeira, Sao Vicente

Poloha: Hotel se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severní části ostrova Madeira. Kolem vás uchvátí nádherné scenerie hor a malebné prostředí vesničky Sao Vicente. Letiště vzdálené 45-50 km, Funchal 25-30 km. Hotel má vlastní transfery do Funchalu a zpět. Služby našeho...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severní části ostrova Madeira. Kolem vás uchvátí nádherné scenerie hor a malebné prostředí vesničky Sao Vicente. Letiště vzdálené 45-50 km, Funchal 25-30 km. Hotel má vlastní transfery do Funchalu a zpět. Služby našeho průvodce pouze na telefonu.

Vybavení:

Moderně zařízený hotel je přestavěn v rustikálním stylu domu z 18. století, má zachovaný svůj původní ráz s neopakovatelnou atmosférou. Menší vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, knihovna, TV místnost, počítač s přípojem na internet, konferenční místnost, venkovní bazén s lehátky zdarma, který se dá za nepříznivého počasí zastřešit, vlastní vinný sklípek s příjemným posezením.

Pokoje:

Všechny pokoje mají klimatizaci/topení (individuální), telefon, minibar, trezor (za poplatek), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., balkon, pokoje D jsou modernějšího stylu, DS jsou zařízené spíše v rustikálnějším stylu s původními prvky.

Mínění:

Romantický hotel, který jsme zařadili jako novinku pro letošní rok. V krásném klidném prostředí severní části ostrova. Doporučujeme pro klienty milující romantické prostředí a přírodu, jejíž nádherné scenerie je možno vidět přímo z ,,vašeho" okna.

Pláž:

3 km vzdálená pláž je částečně kamenitá, časté velké vlny.

Sport:

Přímo v hotelu malé fitness, sauna, jacuzzi, minigolf, kroket.

Zvláštnosti:

V 19. st. byla v tomto domě nemocnice, na začátku 20 st. škola, která zde fungovala až do roku 1998.

Karty:

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

www.estalagemdovale.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000