crosssearch

Pestana Colombos

Madeira, Porto Santo

Pestana Colombos Premium Club je nový luxusní 5* hotel, nacházející se na ostrově Porto Santo. V hotelu je recepce, 5 restaurací, pizzerie, 5 barů, 1 vnitřní bazén, 1 venkovní bazén se slanou vodou, 2 venkovní sladkovodní bazény, 2 venkovní dětské bazény, wifi připojení k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pestana Colombos Premium Club je nový luxusní 5* hotel, nacházející se na ostrově Porto Santo.

Vybavení hotelu

V hotelu je recepce, 5 restaurací, pizzerie, 5 barů, 1 vnitřní bazén, 1 venkovní bazén se slanou vodou, 2 venkovní sladkovodní bazény, 2 venkovní dětské bazény, wifi připojení k internetu zdarma, knihovna, business centrum, wellness centrum, tepidárium, kosmetický salon, čistírna a prádelna, obchod se suvenýry, novinami a tabákem, parking a garáže (zdarma), dětský klub, konferenční místnosti, lékařské služby (za poplatek). K dispozici je také zdarma shuttle bus do hlavního města Vila Baleira.

Sport a zábava

Aktivity a služby zdarma. Turecké lázně, tenisové kurty, hřiště na volejbal, multifunkční hřiště (tenis, košíková, malý fotbal), fitness centrum, jacuzzi, sauna. Tento resort nabízí spoustu aktivit pro děti, mládež i dospělé v průběhu celého dne se zábavou, sportem a živou hudbou. Děti a mládež mohou těšit na dětský klub zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů a aktivit za poplatek.

Pláž

Přímý vstup k pláži, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek), u bazénu zdarma. Pláž Ribeiro Salgado získala Modrou vlajku.

Stravování All inclusive

snídaně formou bufetu 7,30-11 hod. - obědy formou bufetu 12,30-14,30 hod. - večeře formou bufetu 19-21,30 hod. - snacky a zmrzlina 11-18,30 hod. - bar 11-23 hod. - alkoholické a nealkoholické nápoje s výjimkou mezinárodních značek

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 100 pokoji, které jsou standardně vybavené trezorem zdarma, kabelovou TV, vysoušečem vlasů, koupelnou/WC, minibarem (v ceně voda, pivo a nealko), wifi připojením k internetu.

Náš názor

Ideální místo pro milovníky pláží, s průzračným mořem a zlatým pískem .

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000