crosssearch

Moniz Sol

Madeira, Porto Moniz

Příjemný a romantický hotýlek, vhodný pro klienty, kteří chtějí cestovat po ostrově a poznávat všechny jeho krásy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotýlek se nachází na severu ostrova a nabízí vysoce kvalitní služby a maximální komfort. Hotel se nachází přímo na nábřeží, nad rybářským přístavem v klidné části. Jsou zde lávová jezírka, která by si určitě žádný turista neměl nechat ujít. Hotel je skvělou základnou pro zkoumání a poznávání ostrova v čele s nejkrásnějšími turistickými trasami. Od hlavního města Funchalu je vzdálený 50 km a od letiště 63 km.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace s panoramatickým výhledem, bar, vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi, turecké lázně, sluneční terasa s panoramatickým výhledem vč.slunečníků a lehátek, konferenční místnost, dětský koutek, stolní tenis a wifi zóna na recepci.

Sport a zábava

Procházky a výlety po okolí. Malý přírodní bazén na lávových útesech je vzdálený 30 m od hotelu, velký lávový bazén na útesech je vzdálený 200 m od hotelu.

Stravování

Snídaně formou bohatého švédského stolu, možnost dokoupení polopenze formou a-la-carte.

Vybavení pokoje

Velké pokoje s nádherným výhledem na okolní krajinu - moře nebo hory, klimatizací/topením, telefonem s přímou volbou, balkonem, kabelovou TV, vysoušečem vlasů, trezorem, koupelnou/WC, WIFI připojením k internetu, kvalitními ručníky a osuškami ze 100% bavlny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000